Іванівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Красненська загальноосвітня школа була заснована в селі Красне у 1871 році. Тоді було відкрито церковно-приходську школу для 15 учнів – хлопчиків. У 1912 році в ознаменування 300-річчя царювання Дому Романових в селі було побудовано земську школу. А у 1918 році школа, відповідно до декрету, підписаного В.І.Леніним, була перетворена в трудову початкову школу.

З 1933 року школа стала 7-річною, а середньою – у 1951 році. В школі на той час навчалося близько 400 дітей. Перший випуск із 10 класу відбувся у 1954 році.

До 1966 року школу очолював Григор’єв Дмитро Сергійович, який активно проводив краєзнавчу роботу, підтримував зв’язок з історичним факультетом Донецького університету та вперше зібрав матеріали історії нашого села і школи.

В 1976 році в старій будівлі школи відбулася пожежа. І за рекордно короткий час було побудовано та відкрито будівлю нової школи.

Велика заслуга у відкритті нової школи 1 вересня 1976 року належить директору Євтушенко Любові Степанівні.

У 1981 році почав керувати школою Соколов Микола Георгійович, який і зараз навчає та виховує учнів школи, активно впроваджує здоровий спосіб життя не тільки на уроках фізичної культури, а й у позаурочний час.

У 1986/1987 навчальному році директором школи працювала Трубачова Тетяна Леонідівна. А з 1 вересня 1987 року керував школою Антипов Михайло Миколайович, який 30 років педагогічної праці віддав школі, 16 з них – на посаді директора. З 1995 року – школа україномовна.

З 2003 року по 2006 рік директором школи призначено Москаленка Валентина Григоровича. За цей період школа прийняла статус Школи сприяння здоров’ю. У 2007 році школу очолила Козаченко Ольга Євгенівна.

Красненська школа сьогодні – це 151 учнів , 21 педагогічний працівник ( 8 з яких є випускниками рідної школи ) та 12 – обслуговуючий персонал.

Педагогічний колектив школи працює творчо, застосовуючи інноваційні форми навчання та виховання. Вчителі постійно підвищують свій професійний рівень: 6 – спеціалісти вищої категорії, 6 – І категорії, 3 – мають звання «Старший учитель» та «Учитель-методист».

Учні та вчителі активно приймають участь в районних та обласних конкурсах. Є переможцями та призерами конкурсу знавців української мови, «Бахмутська зірочка», «Творча юнь Донбасу», «Учитель року», «Кращий працівник освіти», «Класний керівник року».

У 2006 році школа – переможниця обласного етапу і учасниця Всеукраїнського конкурсу на кращу модель Школи сприяння здоров’ю в номінації «Сільська школа».

У 2007 році – переможниця обласного і учасниця Всеукраїнського конкурсу «Кращий бібліотекар року».

При школі працює філія районної Школи мистецтв та різноманітні гуртки, які розвивають творчі здібності учнів та формують життєві компетентності.

Понад 60 % випускників школи щорічно вступають і продовжують навчання у вищих навчальних закладах області, України.

В школі планується відкриття тренажерної зали, кімнати психологічного розвантаження, Музею здоров’я.

Школярі та вчителі мріють про будівництво басейну та майданчика для мініфутболу.