5:18 PM
КВЕСТ-ГРА «СОБОРНА УКРАЇНА»

22.01.2019

       22 січня 2019 року у Іванівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів було проведено гру-квест, присвячену Дню єдності, який святкують в країні щорічно. Учні 5-7 класів створили 3 команди, які за маршрутами виконували завдання з предметів «Українська мова та література», «Історія», «Мистецтво».
Зупинка «Годинник» - сторінки історії, які пояснили учням термін «соборність», його походження та створення УНР та ЗУНР на наших землях, проголошення Великої злуки-обє’днання УНР та ЗУНР.
       На зупинці «Мистецтво» учні дізналися про особливості вишивки та розпису посуду в різних регіонах країни, навіть намалювали за вибором вишивку та розпис одного регіону.
       І, звичайно ж, зупинка «Української мови та літератури» навчила розгадувати анаграми та заповнювати пропуски у народних прислів’ях, висловах видатних українських поетів, політичних діячів.
       За результатами всіх зупинок та заключної вікторини учні поділили між собою призові місця наступним чином: І місце – учні 7 класу, ІІ місце – учні 5 класу, ІІІ місце – учні 6 класу.
      Але не головне перемога чи поразка, головне – це позитивні емоції, гра в команді та нові знання, які було отримано під час цікавого заходу.

Переглядів: 161 | Додав: krasnenska2017 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar