6:07 PM
Кохання з першого погляду

2016-02-12

Ні для кого не секрет, що 14 лютого люди святкують День закоханих. До Дня святого Валентина усі ставляться по-різному. Для когось це зайвий привід для святкування, хтось цього дня дарує коханим подарунки, а дехто взагалі ігнорує цей день.

Особисто учні нашої школи це свято святкують щорічно. Цього року 14 лютого в школі відбулась гра «Кохання з першого погляду». Представники міністерств заздалегідь готувалися до цього заходу. Діти обирали учасників, готували сценарій гри.

Гра проходила у 10 класі школи. Учасники з самого початку конкурсу підготували привітання. Участь приймали 6 учасників, після проходження конкурсів у нас співпало 2 пари. Під час змагань були різні конкурси: "Відповідь на одне питання", "Ситуація і як би ви вчинили","Згадай, як виглядає обрана половинка" ...

Але най спритнішою парою стали – Бєзмен Кирило та Сторожилова Анастасія! Ми щиро вітаємо ідеальну пару "

Пара отримала солодкий подарунок..

Далі проводився конкурс як між учнями так і вчителями "Валентин та Валентина нашого закладу" де важливу роль зіграла поштова скринька , завдяки якій всі отримали ВАЛЕНТИНКИ. Ми щиро вітаємо переможців та дякуємо всім учасникам за активну участь!

Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 156 | Додав: krasnenska2017 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar